Strona z podwyższonym kontrastem
A A A
Przedszkole Gminne w Kramsku. W lewym górnym rogu znajduje się godło Polski. Po prawej stronie dwoje dzieci leży na chmurce i wraz z różowym misiem czyta książkę. W prawym górnym rogu widnieje herb Gminy Kramsk

Zajęcia w przedszkolu

Tekst - Barbara Dutkowiak

Proponowana przez przedszkole oferta zajęć zapewnia naszym wychowankom wesołą i bezpieczną zabawę oraz nabywanie wiadomości i umiejętności ułatwiających osiągnięcie dojrzałości szkolnej.

Wszystkie zajęcia proponowane przez przedszkole są bezpłatne!

 

Zajęcia odbywające się w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego:

Zajęcia rytmiczne - mgr Wioletta Rzemyszkiewicz.

Zajęcia rytmiczne przy akompaniamencie instrumentu klawiszowego odbywają się dwa razy w tygodniu. Na zajęciach tych dzieci uczą się nowych piosenek, układów choreograficznych oraz zabaw rytmicznych dostosowanych do wieku i możliwości rozwojowych.

Język angielski - mgr Katarzyna Kawala.

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu i prowadzone są w formie zabawy w korelacji ze wszystkimi obszarami edukacji. Do wprowadzenia oraz utrwalenia słówek i zwrotów wykorzystywane są sytuacje z dnia codziennego (zabawy dowolne, posiłki, spacery itp.).

Zajęcia dodatkowe:

Gimnastyka korekcyjna - mgr Katarzyna Górczewska

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu w grupie 5 i 6 latków. Ich celem jest zapobieganie wadom postawy i ewentualne ich korygowanie. Na zajęciach tych dominują ćwiczenia gimnastyczne i zabawy ruchowe.

Zajęcia logopedyczne - mgr Monika Łysiak

Zajęcia logopedyczne prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach do 4 osób. Zajęcia dostosowane są do wad wymowy dziecka i prowadzone za zgodą rodzica.

Religia - mgr Sabina Leszczak

Zajęcia z religii  odbywające się na wniosek rodzica dwa razy w tygodniu. Dzieci, nie biorące udziału w zajęciach są pod opieką nauczycielki, która prowadzi z nimi pracę indywidualną.

 

 

 


© 2012-2024 Przedszkole Gminne w Kramsku, ul. Konińska 20, 62-511 Kramsk, tel. 63 245 18 81 wew. 26, e-mail: przedszkole.kramsk@gmail.com